Школа молодого науковця та керівника

Лист МОН України (Департамент атестації кадрів вищої освіти) №9/267-21 від 09.03.2021 «Про надання інформації» щодо обов’язків наукового керівника та вимог до публікацій наукових статей здобувачів вищої світи ступеня доктора філософії

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Презентація результатів наукових досліджень та неприпустимість плагіату і недоброчесності» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

Наказ МОН № 40 від 12.01.2017 року «Про затвердження Вимог до оформлення дисертації» 

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Структура і обсяг дисертації доктора філософії» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Технологія виконання дисертаційного дослідження доктора філософії в ЗДМФУ» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Які уточнення нас чекають стосовно публікацій результатів дисертацій» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Оновлений алгоритм проведення захисту дисертації аспірантом/здобувачем ступеня доктора філософії  в Запорізькому державному медичному університеті у 2020-2021рр   (зі змінами згідно з Постановою КМУ від 21.10.2020 р № 979)» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР для молодих науковців та наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії на тему «Алгоритм захисту дисертації аспірантом/здобувачем ступеня доктора філософії в разовій Спецраді Запорізького державного медичного університету у 2021 р» (Проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О.)

 

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт аспірантури і докторантури ЗДМФУ.

Мапа сайту