АТЕСТАЦІЯ АСПІРАНТІВ ТА ДОКТОРАНТІВ

З 14 по 16 травня у ЗДМФУ відбувається річна  атестація аспірантів та докторантів стосовно  виконання ними планів наукових досліджень і готовності до захисту дисертацій.

Атестацію проходять  28 докторантів,  а також 127 аспірантів, здобувачів PhD з медицини, фармації, стоматології, педіатрії. Проходить атестація  згідно з наказом ректора університету, в офлайн-форматі,  у присутності дисертантів і наукових керівників.

«В університеті  з січня  поточного року  захищено 22 дисертації доктора філософії, - констатує Валерій Олексійович. -  Іще три претенденти почали процедуру  і захищатимуть дисертації на здобуття звання доктора філософії наприкінці серпня – початку вересня. Це хороші результати.

Атестація проходить з метою визначення  стану і термінів  виконання дисертантами наукових досліджень на даному етапі.  Атестаційна комісія, проаналізувавши  конкретні досягнення кожного претендента  індивідуально,  надає рекомендації стосовно оптимізації термінів захисту,  визначається  обсяг матеріалу, який  належить опрацювати кожному до завершення аспірантури чи докторантури.

Під час атестації   здобувачі наукових ступенів знайомляться з останніми змінами стосовно процедури захисту, змінами в підготовці публікацій та структури дисертацій, отримують  вичерпні відповіді на свої запитання.

15.05.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт аспірантури і докторантури ЗДМФУ.

Мапа сайту